Fantastycznie Mambastycznie!

Mamba to gumy rozpuszalne w czterech pysznych smakach: truskawkowym, malinowym, pomarańczowym i wiśniowym.

Owocowa świeżość od 1953 roku!

Mamba jest jedną z najstarszych marek Storck, i jest niezmiennie uwielbiana przez dzieci w różnym wieku. Kiedy Mamba została wprowadzona w Niemczech w 1953 roku, większość społeczeństwa nie miała możliwości, by sprawiać sobie chociaż małe radości. Każde niewielkie opakowanie Mamba zawierało sześć kawałków owocowych cukierków do żucia, na które stać było każdego. Ludzie na całym świecie kochali je nie tylko ze względu na ich wspaniały smak, ale również ze względu na ich dostępność. Pomimo długiej historii występowania na rynku, Mamba była zawsze postrzegana jako produkt nowoczesny. Metody produkcji, składniki oraz opakowanie są regularnie uaktualniane i odpowiadają oczekiwaniom współczesnego konsumenta.

Dzisiaj Mamba jest produktem chętnie kupowanym zarówno przez dzieci, jak i przez dorosłych. Małe opakowania są idealne do zabrania ze sobą na drogę. Po to, aby mieć coś słodkiego i aby móc kogoś poczęstować. Mamba oferowana jest również w większych opakowaniach i w torebkach, zawierających wszystkie smaki. Torebki są popularne wśród rodzin, zwłaszcza podczas odwiedzin niespodziewanych gości, zarówno dużych, jak i małych.

Nowość! Mamba Duo!

Kiedy połączymy malinę z brzoskwinią, limonkę z porzeczką, wiśnię z bananem, a jabłko z arbuzem, powstaje podwójnie pyszna Mamba Duo! Dwa wyśmienite owocowe smaki w jednej gumie rozpuszczalnej – i to w czterech szalenie zakręconych wariantach. Jednym słowem: jeszcze więcej zabawy!

Mamba Duo. Podwójnie zakręcone żucie!

  • SKŁADNIKI I GDA

    Dowiedz się więcej o składnikach i wartościach odżywczych naszych produktów.

  • MAMBA

    Zajrzyj na www.mamba.pl

  • Nowość! Mamba Paradise!

    Rajska przyjemność żucia w czterech wyśmienitych podwójnie owocowych smakach.