Oryginalny smak z tradycją.

“Mmmm – tak jak za dawnych, dobrych lat!” – tak mówią wszyscy, którzy próbują opisać smak cukierków Werther's Original.

Dawne, dobre lata to był rok 1903, kiedy w miasteczku Werther w Lesie Teutoburg uruchomiono Parową Fabrykę Słodyczy Werther, która stanowiła podwaliny fabryki słodyczy nazwanej później imieniem jej założyciela, Augusta Storcka.

Jednym z pierwszych pracowników fabryki był Gustav Nebel, uważany za ojca przepysznych, podwójnie śmietankowych cukierków Werther’s Original – to przede wszystkim jego pasja, zaangażowanie i cierpliwość sprawiły, że mają one tak niepowtarzalny smak.

Od tamtych czasów wiele się zmieniło. Niewielka manufaktura z miasteczka Werther przeobraziła się w wielką międzynarodową firmę. Dziś cukierki Werther’s Original można kupić w ponad 80 krajach świata – ale na szczęście pewne rzeczy nigdy się nie zmieniają.

Dlatego dziś możemy powtórzyć to, co mówiliśmy zawsze: Tylko produkt, który został stworzony z najlepszych składników, z dodatkiem pasji i zaangażowania, zasługuje na nazwę Werther's Original.

Teraz ten bogaty i niepowtarzalny smak Werther’s Original dostępny jest w nowej, niezwykłej odsłonie. Werther’s Original Creamy Filling to pyszne połączenie śmietankowych cukierków z delikatnym nadzieniem karmelowym. Cukierki z pewnością zachwycą zarówno dorosłych, jak i dzieci dając słodką chwilę przyjemności.