STANOWISKO STORCK SP. Z O. O. W SPRAWIE FAŁSZYWYCH OGŁOSZEŃ O PRACĘ W NIEMCZECH


W związku z pojawiającymi się w internecie ogłoszeniami o rzekomym naborze pracowników do pracy w fabrykach August Storck K.G. w Niemczech informujemy, że ani firma Storck Sp. z o.o. (Polska) ani firma August Storck K.G. (Niemcy) nie jest autorem tych ogłoszeń.

Chcielibyśmy stanowczo podkreślić, że ani polska ani niemiecka spółka Storck nie zamieszcza tych ogłoszeń i nie ma żadnego związku ze wspomnianymi ofertami pracy. Podjęliśmy już kroki prawne, aby doprowadzić do jak najszybszego usunięcia ogłoszeń i ustalenia, kto jest za nie odpowiedzialny.


WiTAMY W RODZINIE STORCKProdukty sprawiające radość stanowią podstawę naszego sukcesu na całym świecie. Obecnie Storck należy do wiodących producentów wyrobów cukierniczych, zatrudniając ponad 5.000 pracowników. Nasze wyróżniające się marki są sprzedawane w ponad 100 krajach na całym świecie.

Aby wypełnić zadanie jakim jest rozwój marek, ich produkcja i dostarczanie ich konsumentom poszukujemy pracowników na całym świecie. Szukamy wykwalifikowanych menadżerów i wyszkolonych pracowników. Poszukujemy osób o różnych specjalnościach i mentalności, ludzi reprezentujących różne kultury i narodowości. Oczekujemy na pracowników, którzy dołączą do rodziny Storck i wniosą umiejętność pracy zespołowej i zaangażowanie w chęć osiągnięcia przez firmę sukcesu.