PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w Naszej Firmie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego, wyślij do nas swoją aplikację koniecznie z zaznaczeniem regionu Polski, w którym chciałbyś pracować.

Miejsce zatrudnienia

Polska

Sprzedaż

Od

od zaraz

Twoje główne obowiązki
  • Profesjonalna obsługa Klientów wszystkich formatów na podległym obszarze

  • Regularne odwiedzanie podległych placówek sprzedaży, kontrola zapasów oraz kreowanie zamówień

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi i potencjalnymi Klientami

  • Stałe podnoszenie wyników sprzedaży oraz poziomu ekspozycji produktów, realizacja standardów merchandisingowych

  • Rozpoznawanie i monitorowanie działań konkurencji

  • Analiza dostępnych raportów

Twoje kwalifikacje
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG

  • Czynne prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

  • Komunikatywność i pozytywne, otwarte nastawienie na ludzi

  • Silna orientacja na wynik

  • Samodzielność i umiejętność efektywnego organizowania pracy własnej

  • Wykształcenie minimum średnie

Co oferujemy

Swoje CV wraz z listem motywacyjnym prześlij na adres:

STORCK Sp. z o.o., Dział Personalny
ul. Przyokopowa 26, 01-208 Warszawa
lub na adres e-mail: praca.storck@pl.storck.com

Koniecznie z zaznaczeniem interesującego Cię regionu Polski:
(Region Kujawsko-Pomorski; Region Lubusko-Dolnośląski; Region Łódzki; Region Małopolski; Region Mazowiecki; Region Śląski; Region Warmińsko-Mazurski; Region Zachodnio-Pomorski; Region Podkarpacko-Lubelski)

Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie w CV i liście motywacyjnym danych osobowych, prosimy umieścić w CV dopisek o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Storck Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym w celu realizacji trwającego procesu rekrutacji".

Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych również w celu realizacji przyszłych rekrutacji, prosimy dodatkowo umieścić w CV dopisek o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Storck Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w ciągu 12 miesięcy od dnia udzielenia przeze mnie zgody."

W przypadku naszego zainteresowania skontaktujemy się z Tobą.
Dziękujemy!

Jednocześnie informujemy że :

Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest: Storck Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie,  ul. Przyokopowa 26, tel. 223366366, email: info@pl.storck.com
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Storck Sp. z o.o. wyłącznie w celu realizacji trwającego procesu rekrutacji, a jeśli wyrazi Pani/Pan zgodę również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w ciągu 12 miesięcy od dnia udzielenia zgody.
 Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w postaci:

  1. imienia (imion) i nazwiska;
  2. imion rodziców,
  3. daty urodzenia;
  4. miejsca zamieszkania (adresu do korespondencji);
  5. wykształcenia;
  6. przebiegu dotychczasowego zatrudnienia

(zwanych łącznie dalej: „Podstawowymi Danymi Osobowymi”) jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Storck Sp. z o.o., który wynika w szczególności z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 108 z późn. zm.).

Pozostałe Pani/Pana dane osobowe, poza Podstawowymi Danymi Osobowymi (zwane dalej: „Dodatkowymi Danymi Osobowymi”) będą przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody.

Pani/Pana dane osobowe będą przekazywane nie będą przekazywane podmiotom trzecim.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych – przez okres  12 miesięcy od dnia udzielenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych w tym celu.

Ma Pani/Pan prawo do żądania od Storck Sp. z o.o. dostępu do swoich danych osobowych i ich sprostowania, a w przypadkach i na zasadach określonych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ma Pani/Pan także prawo do żądania od Storck Sp. z o.o. usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia swoich danych osobowych, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia w dowolnym momencie Pani/Pana zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych. Jednocześnie Storck Sp. z o.o. informuje, że cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Pani/Pana zgody przed jej cofnięciem.

Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie Podstawowych Danych Osobowych jest wymogiem wynikającym z przepisów prawa, a w szczególności z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 108 z późn. zm.). Podanie Dodatkowych Danych Osobowych jest dobrowolne, ale może być istotne w celu należytego przeprowadzenia procesu rekrutacji. Brak podania w/w danych osobowych może utrudnić prawidłowe przeprowadzenie rekrutacji.

Kontakt dla kandydatów
Dział Personalny
Storck Sp. z o.o., Dział Personalny