merci

Czekamy na Twoje pytania i sugestie! Wystarczy wysłać do nas wiadomość używając naszego formularza kontaktowego lub zajrzeć do pytań i odpowiedzi - tam znajdziesz odpowiedzi na niektóre z najczęściej zadawanych pytań.

Pytania i odpowiedzi

Czy produkty merci zawierają składniki pochodzenia zwierzęcego?

Do wytwarzania produktów merci używamy surowców roślinnych i produktów mlecznych. merci Finest Selection kolekcja czekoladek z migdałami zawiera  w swoim składzie również białko jaja kurzego.

Czy produkty merci zawierają alkohol?

W składzie czekolady merci nie ma alkoholu. Jednak niektóre aromaty w nadzieniach czekoladek mogą zawierać alkohol, ponieważ jest on niezbędny do ich ekstrakcji, a zatem mają one kontakt z alkoholem w trakcie ekstrakcji. Ilość alkoholu trafiającego w ten sposób do gotowego wyrobu odpowiada mniej więcej zawartości alkoholu w zwykłych sokach owocowych, pochodzącego z naturalnej fermentacji owoców.

Czy produkty merci są bezglutenowe?

Większość produktów merci spełnia  wymagania prawne, międzynarodowe wskazówki Kodeksu Alimentarius  oraz normy Niemieckiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią (DZG) dla żywności bezglutenowej (maksymalnie 20 mg glutenu na 1 kg produktu).

merci Finest Selection kolekcja czekoladek z migdałami nie jest bezglutenowa, ponieważ do jej produkcji używane są białko pszenne i słód pszenny.

Podane informacje dotyczą aktualnych receptur i mogą ulec zmianie. Prosimy o sprawdzenie aktualnej listy składników na opakowaniu.

Czy istnieje możliwość zamówienia merci w spersonalizowanym opakowaniu?

Tak, istnieje możliwość skorzystania z opcji projektowania wkładki merci na stronie internetowej merci.pl. Dzięki niej można samodzielnie spersonalizować wkładkę do opakowania merci dodając do niej własny tekst lub zdjęcie, a następnie wydrukować i włożyć za folię opakowania z czekoladkami.

Kontakt

Pola obowiązkowe są oznaczone

Proszę o wprowadzenie kodu

Informacje dotyczące reklamacji produktów

Opinia klientów jest dla nas bardzo ważna. Abyśmy mogli rozpatrzeć Twoją reklamację, prosimy o zachowanie oryginalnego opakowania produktu. Po otrzymaniu wiadomości przekażemy informacje dotyczące kolejnych działań.