Knoppers. Dzień należy do Ciebie!
Knoppers. Dzień należy do Ciebie!
Knoppers

Knoppers. Dzień należy do Ciebie!

Mleczno-orzechowy wafelek Knoppers cieszy się niezmienną popularnością od czasu swojej premiery, która miała miejsce w 1983 roku. Chrupiący, wypieczony wafelek, przepyszne mleko i smaczne nadzienie z kremu nugatowego, a do tego chrupkie kawałki prażonych orzechów laskowych. W pracy, w szkole, czy w podróży – zrób sobie przerwę i sięgnij po chrupiącego, smakowitego Knoppersa. To najprostszy sposób, żeby nabrać energii i cieszyć się dniem.

Knoppers

Kiedy zaczyna brakować Ci energii zrób sobie przerwę i sięgnij po Knoppersa. To czas na relaks, doładowanie baterii i chwilę przyjemności. Dzięki starannie dobranym składnikom Knoppers to idealna przekąska między posiłkami.

Knoppers Baton Orzechowy

Knoppers Baton Orzechowy to pyszne połączenie wartościowych składników znanych z Knoppersa: chrupiący wafelek, delikatny krem nugatowy, pyszny krem mleczny z dodatkową porcją orzechów laskowych w karmelu i polewie z mlecznej czekolady. Wygląda jak baton, smakuje jak baton, ale inny, w stylu Knoppersa.

Historia
Half past nine in the morning in Germany – and in more than 40 other countries: the Knoppers success story.
W pół do dziesiątej rano w Niemczech i ponad 40 innych krajach – historia sukcesu Knoppersa.

2018

Nowy Knoppers Baton Orzechowy – pierwszy baton w stylu Knoppersa

We wrześniu 2018 roku, obok wszystkim dobrze już znanego wafelka Knoppers , na rynku pojawia się absolutna nowość: Knoppers Baton Orzechowy. Pierwszy baton w stylu Knoppersa - lekki baton czekoladowy z idealną porcją energii. Nowy Knoppers Baton Orzechowy to pyszne połączenie wartościowych składników znanych z Knoppersa: chrupiący wafelek, delikatny krem nugatowy, pyszny krem mleczny z dodatkową porcją orzechów laskowych w karmelu i polewie z mlecznej czekolady.

2018

Knoppers kokosowy – letnia edycja Knoppersa

Po limitowanej edycji Knoppersa truskawkowo-jogurtowego, w 2018 roku na rynku pojawił się nowy letni wariant: Knoppers kokosowy. Letnia edycja wafelka to połączenie rajskiego smaku kokosa z ulubionymi składnikami od Knoppersa.

2015

Idealna letnia przekąska: Knoppers truskawkowo-jogurtowy

Po raz pierwszy od premiery wafelka pojawiła się limitowana edycja: Knoppers truskawkowo-jogurtowy. Nowa edycja została wprowadzona na rynek w 2015 roku, a w Polsce w 2016 roku. Orzeźwiający owocowy smak truskawek i jogurtu w połączeniu z klasycznymi składnikami Knoppersa to idealna recepta na beztroską, letnią chwilę radości!

1998

Knoppers w Polsce

Knoppers coraz bardziej popularny na świecie, w 1998 roku zostaje wprowadzony na rynek polski. W 2007 roku startuje nowa kampania telewizyjna z nowym sloganem "Knoppers. Dzień należy do Ciebie!".
Ponadto w 2004 roku wprowadzono w Niemczech mniejsze wafelki w torebce Knoppers Minis, którymi możesz poczęstować innych.

1998: Knoppers w Polsce

1983

Knoppers podbija Niemcy

Knoppers, chrupiący i pyszny mleczno-orzechowy wafelek, powstał w 1983 roku. Zaraz potem chwytliwy slogan „O wpół do dziesiątej rano...” pomógł wafelkowi zdobyć ogromną popularność.

Knoppers 1983: Knoppers conquers Germany