… Ty także jesteś kimś wyjątkowym.
… Ty także jesteś kimś wyjątkowym.
Werther's Original

Werther’s Original – wyjątkowy cukierek z długą tradycją

Cukierki Werther’s Original od pokoleń osładzają ludziom życie. Jesteśmy dumni z tego, że smak naszych cukierków przypomina szczęśliwe chwile dzieciństwa. Do tradycyjnych śmietankowych cukierków dołączyły teraz nowe karmelowe smaki wytwarzane z troską i miłością, wyłącznie z najlepszych składników. Zobacz jak bogaty jest karmelowy świat Werther's Original.

Werther's Original Soft Eclairs

Odkryj wyjątkowe połączenie: miękkie cukierki karmelowe i nadzienie czekoladowe, którym nie sposób się oprzeć. Są niezwykle delikatne a dzięki dodatkowi czekolady jeszcze bardziej wciągające. Tak smakuje przyjemność!

Werther's Original Soft Caramels

Miękkie cukierki karmelowe. Ich bogaty karmelowy smak, niezwykła delikatność oraz wyjątkowo miękka konsystencja sprawiają, iż cukierki te rozpływają się w ustach. Te karmelowe toffi z pewnością przypadną do gustu zarówno starszym, jak i młodszym miłośnikom słodyczy.

Cukierki śmietankowe Werther’s Original

Cukierki śmietankowe Werther’s Original są po prostu niezwykłe! Są wyjątkowe, bo powstają w oparciu o unikalną recepturę łączącą prawdziwe masło i świeżą śmietankę. Są słodkie, delikatne i nieziemsko pyszne!

Werther’s Original Creamy Filling

Cukierki śmietankowe z delikatnym nadzieniem karmelowym. Przyjemnie jest zatopić się w słodkim świecie karmelu, który jest nowym sposobem na doświadczenie smaku naszych cukierków.

Cukierki Werther's Original bez cukru

Niezapomniany smak i delikatność naszych cukierków śmietankowych w wersji bez dodatku cukru. Mniej kalorii a tyle samo przyjemności. Do wyboru trzy przepyszne smaki: śmietankowe, czekoladowe i cappuccino. Dostępne m.in. w sklepach Carrefour, Netto, Selgros, Eurocash, Mila.

Historia
Wyjątkowe słodycze od pokoleń: Jak cukierki Werther’s Original zdobyły popularność na całym świecie.
Wyjątkowe słodycze od pokoleń: Jak cukierki Werther’s Original zdobyły popularność na całym świecie.

2017

Soft Caramels - nasze pierwsze miękkie cukierki

Na sklepowe półki trafia kolejny wyjątkowy produkt - Werther's Original Soft Caramels. Miękkie cukierki karmelowe - to nasze najdelikatniejsze cukierki. Wyróżnia je przede wszystkim ich unikalna konsystencja, która sprawia, że rozpływają się w ustach.

Soft Caramels - nasze pierwsze miękkie cukierki

2016

Creamy Filling - nowe cukierki z nadzieniem

Firma Storck wprowadza na polski rynek nowy wariant - Werther's Original Creamy Filling. To pyszne połączenie cukierków śmietankowych z delikatnym nadzieniem karmelowym. Produkt bardzo szybko zdobywa uznanie konsumentów i detalistów zdobywając wyróżniania w kategorii cukierków.

2016: Creamy Filling - nowe cukierki z nadzieniem

2016

Nowa odsłona doskonale znanych cukierków

Cukierki Werther's Original po latach w nowych opakowaniach - ta sama doskonała receptura, bardziej nowoczesny wygląd.

2016: Nowa odsłona doskonale znanych cukierków

1993

Marka Werther's Original dostępna w Polsce

Od tej pory cukierki śmietankowe Werther's Original są dostępne w polskich sklepach - słodkie, śmietankowe i pyszne.

1985

Popularna marka, która łączy pokolenia

Marka Werther’s Echte, sprzedawana później pod nazwą Werther’s Original, staje się coraz większym sukcesem. Podbija serca konsumentów w wielkim stylu dzięki skutecznej, międzypokoleniowej kampanii reklamowej z udziałem dziadka i wnuczka.

Werther's Original 1985: Popularna marka, która łączy pokolenia

1969

Cukierki Werther’s Echte podbijają Niemcy

Marka Werther’s Echte, która powstała w oparciu o niepowtarzalną recepturę i lata doświadczenia w tworzeniu cukierków, po raz pierwszy jest dostępna w całych Niemczech.

Werther's Original 1969: Cukierki Werther’s Echte zawojowały Niemcy

1909

Wyjątkowe odkrycie

Małe miasteczko Werther, rok 1909. To właśnie tam cukiernik Gustav Nebel, będąc u szczytu kariery, stworzył swoje najlepsze cukierki. Zostały one stworzone w oparciu o wyjatkową recepturę łączącą prawdziwe masło, świeżą śmietankę oraz miłość i poświęcenie.

Od tamtej pory wiele się zmieniło, ale niektóre rzeczy pozostały dokładnie takie same jak dawniej.

Werther's Original 1909: Wynalazek