Praca dla Storck

W Storck zawsze chodzi o jedną i tę samą rzecz – sprawianie radości. To dzięki Pracownikom firma Storck jest wyjątkowa już od ponad 100 lat. Dlatego zawsze poszukujemy osób o szerokim wachlarzu umiejętności zawodowych, które podzielają naszą pasję i będą rozwijały się razem z nami; osób chcących korzystać z zalet pracy dla rodzinnej firmy kierowanej przez właścicieli.

Witamy w firmie Storck!
Nasza kultura organizacyjna

Nasza kultura organizacyjna opiera się na tradycjach wynikających z ponad stu lat działalności firmy kierowanej przez właścicieli. Dziś jesteśmy firmą rodzinną działającą na całym świecie, posiadającą 21 oddziałów zagranicznych. Podstawą naszych sukcesów jest to, że nasi Pracownicy to wspaniali ludzie, którzy w codziennej pracy zawodowej podzielają naszą pasję i zarażają nią innych.

 

Przywództwo i jego wartości

Skuteczność  – Pasja – Poczucie przynależności 

(ang. Performance - Passion - Sense of belonging)

to trzy cechy charakteryzujące przywództwo w Storck. Postępując zgodnie z tymi wartościami, oczekujemy od naszych Pracowników dużego zaangażowania, oferując w zamian wsparcie i szereg korzyści. Managerowie naszej firmy wkładają wiele serca w swoją codzienną pracę, budząc entuzjazm w swoich zespołach. Potrafią doskonale współpracować z innymi i stwarzać motywującą atmosferę, wiedząc, że dalsze sukcesy firmy Storck będą możliwe tylko dzięki współdziałaniu wszystkich Pracowników. To właśnie skuteczna współpraca osób o odmiennych umiejętnościach i osobowościach czyni naszą firmę szczególnym miejscem.

Nasi Pracownicy

Wszyscy Pracownicy firmy Storck dbają o przyjazną atmosferę w pracy. Dlatego starannie dobieramy nowych współpracowników do naszych zespołów. Tzw. miękkie umiejętności są dla nas równie ważne jak kwalifikacje zawodowe. Jeżeli potrafisz wykazać się wyjątkowym zaangażowaniem, entuzjazmem i umiejętnością pracy zespołowej, to jesteś odpowiednią osobą dla nas.

Oferujemy indywidualne wsparcie w rozwoju zawodowym naszych Pracowników, a przy rekrutacjach na stanowiska kierownicze bierzemy pod uwagę kandydatury osób, które już u nas pracują.