merci, że jesteś tu.
merci, że jesteś tu.
merci

merci znaczy dziękuję.

Pojedynczo pakowane czekoladki najwyższej jakości, wyprodukowane z najlepszych składników: w ten sposób już od 1964 roku podbijają ludzkie serca. Nic dziwnego, merci to prezent, którym możemy w szczególny sposób wyrazić swoją wdzięczność. merci znaczy dziękuję – merci, że jesteś tu.
Edycja limitowana

merci Edycje Limitowane

Dla miłośników merci – edycje limitowane w czterech pysznych smakach. Idealne jako prezent, do dzielenia się z innymi, a także do codziennego delektowania się ich smakiem. Dostępne tylko przez krótki czas.

merci Finest Selection

Klasyczne czekoladki merci to pięć starannie dobranych kolekcji pralinek ze składników najwyższej jakości: merci kolekcja czekoladowa, merci kolekcja mleczna, merci kolekcja deserowa, merci kolekcja migdałowa i merci kolekcja z musem czekoladowym.

Czekolady merci

Wyśmienite czekolady merci - stworzone dla Ciebie. Wyjątkowe indywidualnie pakowane mini tabliczki, delikatnie rozpływające się w ustach. Dostępne w sześciu pysznych wariantach smakowych.

Historia
merci znaczy dziękuję. Dziś ludzie dają innym w podzięce czekoladki merci w ponad 100 krajach na całym świecie.
merci znaczy dziękuję. Obecnie, czekoladkami merci obdarowują się ludzie w ponad 90 krajach na całym świecie.

2020

Nowość! Czekolada merci pomarańczowo - migdałowa

Nowy smak: czekolada gorzka z migdałami i sokiem pomarańczowym.

2019

Czekolady merci – merci dla Ciebie

Wyśmienite tabliczki czekoladowe w pięciu pysznych smakach – oto czekolady merci. Każde opakowanie zawiera cztery indywidualnie pakowane minitabliczki, które delikatnie rozpływają się w ustach.

2018

Nowe merci mus czekoladowy

Cztery rodzaje specjałów z musem czekoladowym w środku: biały mus, mus orzechowy, mus czekoladowy i mus deserowy, oblane delikatną czekoladą. Idealne jako prezent, do dzielenia się z innymi lub do codziennej konsumpcji - merci mus czekoladowy to pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika czekolady.

2013

Chrupiące praliny merci z migdałami

Od 2013 roku dla wszystkich miłośników chrupania dostępne są praliny merci z migdałami, zawierające 4 rodzaje czekoladek: orzechowo-migdałowe, mleczne z migdałowym nugatem, białe z migdałami i chrupkami oraz deserowe mleczne z migdałami.

merci 2013: More choice for lovers of crunchy chocolate

2011

Święta stają się jeszcze bardziej radosne

Innowacyjna sezonowa oferta merci dostępna jest od 2011 roku: wielkanocne Zajączki i pyszne czekoladowe jajeczka, bożonarodzeniowe Mikołaje, bombki i serduszka sprawiają, iż każde Święta stają się jeszcze bardziej wyjątkowe.

merci 2011: Even more festive
merci 2011: Even more festive

1998

Wprowadzenie merci do Polski

Merci jest słowem wypowiadanym przez ludzi na całym świecie - w Polsce słodkie podziękowania przekazujemy od 1998 roku.

1998: Wprowadzenie merci do Polski

1988

Nasz slogan podbija świat

Od 1988 r. „merci, że jesteś tu” to wyjątkowy sposób na podziękowanie.
Już wtedy czekoladki merci Finest Selection były dostępne w 8 starannie wyselekcjonowanych smakach.

merci 1988: A claim conquers the world

1964

merci z głębi serca

Początek historii naszych sukcesów! W 1964 r. firma Storck zaskoczyła świat wprowadzając zupełnie nowy rodzaj czekoladek – kolekcję wysokiej jakości specjałów, pojedynczo pakowanych w złote papierki: to najlepszy sposób, by komuś podziękować.

merci 1965: merci from the bottom of my heart