Fantastycznie – mambastycznie!
Fantastycznie – mambastycznie!
Mamba

Fantastycznie owocowe gumy rozpuszczalne

Gumy Mamba są popularne wśród dzieci i dorosłych od ponad 60 lat. Fantastycznie owocowe gumy rozpuszczalne są dostępne w wielu pysznych smakach, a dzięki wygodnym opakowaniom można nimi łatwo poczęstować innych. Którą Mambę najbardziej lubisz?

Mamba Torebki

Najpopularniejsze gumy rozpuszczalne w Polsce teraz w wersji torebkowej. Mamba Fruit Surfer, Mamba Magic Sticks, Party oraz Fantastic Mix to aż 4 fantastycznie-mambastyczne opakowania cukierków o super-owocowych smakach i kreatywnych kształtach, którymi można się świetnie bawić.

Mamba

Mamba to fantastyczna guma rozpuszczalna w czterech pysznych, owocowych smakach: truskawkowym, malinowym, pomarańczowym i wiśniowym - wprost idealna do dzielenia się z innymi! Każdy czteropak zawiera cztery osobno pakowane kostki, mieszczące po sześć pojedynczych gum każda.

Mamba Fun Park

Edycja limitowana najpopularniejszych gum rozpuszczalnych w Polsce! Mamba Fun Park to aż cztery niepowtarzalne smaki: malinowy popcorn, jagodowy sorbet, truskawkowa wata cukrowa oraz karmelowe jabłko.
Z pewnością smaki te przypadną do gustu wszystkim fanom słodyczy znanych z parków rozrywki!

Mamba Duo

Mamba Duo to podwójnie zakręcona i podwójnie pyszna guma rozpuszczalna. Dostępna jest w czterech wariantach, z których każdy łączy w sobie dwa smaki: arbuz i jabłko, malina i brzoskwinia, wiśnia i banan oraz czerwona porzeczka i limonka. Każdy czteropak zawiera cztery osobno pakowane kostki, mieszczące po sześć pojedynczych gum każda.

Historia
60 years of Mamba - the story of an eternally young brand.
60 lat Mamby - długa historia wiecznie młodej marki

2022

Mamba Fun Park - edycja limitowana

Aż cztery niepowtarzalne smaki znane z parków rozrywki: malinowy popcorn, jagodowy sorbet, truskawkowa wata cukrowa oraz karmelowe jabłko.

2021

Mamba Fruit Surfer

Owocowe surfowanie czas zacząć!
Poznaj przepyszne gumy rozpuszczalne od Mamby w kształcie płaskich listków.

2020

Mamba Kwaśna – edycja limitowana

Najpopularniejsze smaki Mamby (pomarańcza, malina, truskawka, cytryna) teraz w super kwaśśśnej wersji! Każdy znajdzie coś dla siebie.

2019

Mamba w trzech całkowicie nowych wariantach

Najpopularniejsze gumy rozpuszczalne w Polsce teraz w wersji torebkowej. Mamba Magic Sticks, Party oraz Fantastic Mix to aż 3 zupełnie nowe, fantastycznie-mambastyczne opakowania cukierków o super-owocowych smakach i kreatywnych kształtach, którymi można się świetnie bawić.

2012

Mamba Duo - podwójnie zakręcone żucie

W 2012 roku na polski rynek wprowadzona została podwójnie zakręcona, dwusmakowa Mamba Duo, która zdobyła przebojem serca polskich dzieci. Podwójnie owocowa, podwójnie pyszna - nie sposób się jej oprzeć.

2007

Różnorodność nadaje życiu smak! Limitowane edycje Mamby

Od tego momentu co rok Mamba uatrakcyjnia swoją ofertę o limitowane edycje, które dostarczają niezwykłych doznań smakowych. Od "zaczarowanych” gum owocowych Mamba Magic, przez rajską Mambę Paradise, po wyjątkową Mambę Cola&Friends - orzeźwiające połączenie smaku coli z wyjątkowymi owocami: wiśnią, cytryną, pomarańczą i ananasem.

1993

Mamba zdobywa serca polskich konsumentów

W 1993 r. gumy Mamba z sukcesem wprowadzono na rynek polski. Pierwsza reklama Mamby w Polsce zbudowała wyjątkowo silną rozpoznawalność marki poprzez hasło "Wszyscy mają Mambę, mam i ja!".
Obecna na całym świecie marka jest jedną z najlepiej znanych i najpopularniejszych marek gum rozpuszczalnych w Polsce, Rosji oraz USA.

1953

Pierwsza produkcja Mamby w Niemczech

W Niemczech gumy rozpuszczalne Mamba trafiły do sprzedaży w 1953 r. Znakomity smak i przystępna cena sprawiły, że małe paczuszki z sześcioma gumami rozpuszczalnymi Mamba od razu stały się przebojem, zdobywając w kolejnych latach serca konsumentów na całym świecie.

Mamba 1953: Mamba launched on the German market.