… Ty także jesteś kimś wyjątkowym.
… Ty także jesteś kimś wyjątkowym.
Werther's Original

Werther's Original – wyjątkowy cukierek z długą tradycją

Cukierki Werther's Original od pokoleń osładzają ludziom życie. Jesteśmy dumni z tego, że smak naszych cukierków przypomina szczęśliwe chwile dzieciństwa. Do tradycyjnych śmietankowych cukierków dołączyły teraz nowe karmelowe smaki wytwarzane z troską i miłością, wyłącznie z najlepszych składników. Zobacz jak bogaty jest karmelowy świat Werther's Original.

Werther's Original cukierki

Cukierki śmietankowe Werther’s Original są po prostu niezwykłe! Są wyjątkowe, bo powstają w oparciu o unikalną recepturę łączącą prawdziwe masło i świeżą śmietankę. Są słodkie, delikatne i nieziemsko pyszne!

Werther's Original Soft Caramels & Eclairs

Miękkie cukierki karmelowe. Ich bogaty karmelowy smak, niezwykła delikatność oraz wyjątkowo miękka konsystencja sprawiają, iż cukierki te rozpływają się w ustach. Te karmelowe toffi z pewnością przypadną do gustu zarówno starszym, jak i młodszym miłośnikom słodyczy.

Werther's Original cukierki bez cukru

Niezapomniany smak i delikatność naszych cukierków śmietankowych w wersji bez dodatku cukru. Mniej kalorii a tyle samo przyjemności. Do wyboru dwa przepyszne smaki: śmietankowy i czekoladowy. Dostępne m.in. w sklepach Carrefour, Netto, Selgros, Eurocash, Mila.

Historia
Wyjątkowe słodycze od pokoleń: Jak cukierki Werther’s Original zdobyły popularność na całym świecie.
Wyjątkowe słodycze od pokoleń: Jak cukierki Werther’s Original zdobyły popularność na całym świecie.

2017

Soft Caramels - nasze pierwsze miękkie cukierki

Na sklepowe półki trafia kolejny wyjątkowy produkt - Werther's Original Soft Caramels. Miękkie cukierki karmelowe - to nasze najdelikatniejsze cukierki. Wyróżnia je przede wszystkim ich unikalna konsystencja, która sprawia, że rozpływają się w ustach.

Soft Caramels - nasze pierwsze miękkie cukierki

2016

Creamy Filling - nowe cukierki z nadzieniem

Firma Storck wprowadza na polski rynek nowy wariant - Werther's Original Creamy Filling. To pyszne połączenie cukierków śmietankowych z delikatnym nadzieniem karmelowym. Produkt bardzo szybko zdobywa uznanie konsumentów i detalistów zdobywając wyróżniania w kategorii cukierków.

2016: Creamy Filling - nowe cukierki z nadzieniem

2016

Nowa odsłona doskonale znanych cukierków

Cukierki Werther's Original po latach w nowych opakowaniach - ta sama doskonała receptura, bardziej nowoczesny wygląd.

2016: Nowa odsłona doskonale znanych cukierków

1993

Marka Werther's Original dostępna w Polsce

Od tej pory cukierki śmietankowe Werther's Original są dostępne w polskich sklepach - słodkie, śmietankowe i pyszne.

1985

Popularna marka, która łączy pokolenia

Marka Werther’s Echte, sprzedawana później pod nazwą Werther’s Original, staje się coraz większym sukcesem. Podbija serca konsumentów w wielkim stylu dzięki skutecznej, międzypokoleniowej kampanii reklamowej z udziałem dziadka i wnuczka.

Werther's Original 1985: Popularna marka, która łączy pokolenia

1969

Cukierki Werther’s Echte podbijają Niemcy

Marka Werther’s Echte, która powstała w oparciu o niepowtarzalną recepturę i lata doświadczenia w tworzeniu cukierków, po raz pierwszy jest dostępna w całych Niemczech.

Werther's Original 1969: Cukierki Werther’s Echte zawojowały Niemcy

1909

Wyjątkowe odkrycie

Małe miasteczko Werther, rok 1909. To właśnie tam cukiernik Gustav Nebel, będąc u szczytu kariery, stworzył swoje najlepsze cukierki. Zostały one stworzone w oparciu o wyjatkową recepturę łączącą prawdziwe masło, świeżą śmietankę oraz miłość i poświęcenie.

Od tamtej pory wiele się zmieniło, ale niektóre rzeczy pozostały dokładnie takie same jak dawniej.

Werther's Original 1909: Wynalazek