Knoppers. Dzień należy do Ciebie!
Knoppers. Dzień należy do Ciebie!
Knoppers

Knoppers. Dzień należy do Ciebie!

Mleczno-orzechowy wafelek Knoppers cieszy się niezmienną popularnością od czasu swojej premiery, która miała miejsce w 1983 roku. Chrupiący, wypieczony wafelek, przepyszne mleko i smaczne nadzienie z kremu nugatowego, a do tego chrupkie kawałki prażonych orzechów laskowych. W pracy, w szkole, czy w podróży – zrób sobie przerwę i sięgnij po chrupiącego, smakowitego Knoppersa. To najprostszy sposób, żeby nabrać energii i cieszyć się dniem.

Knoppers Wafle

Kiedy zaczyna brakować Ci energii zrób sobie przerwę i sięgnij po Knoppersa. To czas na relaks, doładowanie baterii i chwilę przyjemności. Dzięki starannie dobranym składnikom Knoppers to idealna przekąska między posiłkami.

Knoppers Batony

Spadek energii? Odkryj już teraz: Knoppers Baton Orzechowy, Knoppers Baton Orzeszki ziemne, Knoppers Baton Kokosowy oraz nowość Knoppers Baton Orzechowy DARK - dodatkowa porcja energii na każdy dzień.

Historia
W pół do dziesiątej rano w Niemczech i ponad 40 innych krajach – historia sukcesu Knoppersa.

2023

TRZY nowe wafelki w rodzinie Knoppers!

Kultowy wafelek Knoppers dostępny na stałe w aż trzech nowych smakach. Knoppers Jogurt – lekki i delikatny. Knoppers Peanut –  słodko-słony z masłem orzechowym. Knoppers Black&White – jeszcze bardziej kakaowy. Doskonałe trio pysznych przekąsek - teraz każdy może wybrać, który smak schrupie w przerwie.

2021

Nowość! Knoppers Baton Orzechowy DARK.

Uwielbiany przez konsumentów Baton od Knoppersa, teraz w nowej odsłonie – z ciemnym wafelkiem i ciemną mleczną czekoladą! Knoppers Baton Orzechowy DARK to propozycja, która ucieszy wszystkich miłośników czekoladowej rozkoszy.

2021

Knoppers Kokosowy - Spróbuj jak smakuje lato!

W 2021 roku powrócił uwielbiany przez konsumentów Knoppers Kokosowy, czyli pyszne połączenie smaku rajskiego kokosa z klasycznymi składnikami od Knoppersa.

2020

Tylko teraz! Knoppers Black & White

Edycja limitowana z ciemnymi waflami kakaowymi i kruszonymi ciasteczkami.

2020

Nowości już dostępne: Knoppers Baton Orzeszki Ziemne i Knoppers Baton Kokosowy

Baton od Knoppersa nie ma sobie równych, a w maju 2020 roku otrzymał jeszcze dodatkowe wsparcie! Nowość! Knoppers Baton Orzeszki Ziemne i Knoppers Baton Kokosowy zapewnią jeszcze większe urozmaicenie smakowe dzięki kremowi orzechowemu i chrupiącym orzechom ziemnym lub wyśmienitemu kremowi kokosowemu i delikatnym wiórkom kokosowym, w zależności od wyboru smaku.

Nowość: Knoppers Baton Orzeszki Ziemne i Knoppers Baton Kokosowy

2018

Nowy Knoppers Baton Orzechowy – pierwszy baton w stylu Knoppersa

We wrześniu 2018 roku, obok wszystkim dobrze już znanego wafelka Knoppers, na rynku pojawia się absolutna nowość: Knoppers Baton Orzechowy. Pierwszy baton w stylu Knoppersa - lekki baton czekoladowy z idealną porcją energii. Nowy Knoppers Baton Orzechowy to pyszne połączenie wartościowych składników znanych z Knoppersa: chrupiący wafelek, delikatny krem nugatowy, pyszny krem mleczny z dodatkową porcją orzechów laskowych w karmelu i polewie z mlecznej czekolady.

2018

Knoppers kokosowy – letnia edycja Knoppersa

Po limitowanej edycji Knoppersa truskawkowo-jogurtowego, w 2018 roku na rynku pojawił się nowy letni wariant: Knoppers kokosowy. Letnia edycja wafelka to połączenie rajskiego smaku kokosa z ulubionymi składnikami od Knoppersa.

2015

Idealna letnia przekąska: Knoppers truskawkowo-jogurtowy

Po raz pierwszy od premiery wafelka pojawiła się limitowana edycja: Knoppers truskawkowo-jogurtowy. Nowa edycja została wprowadzona na rynek w 2015 roku, a w Polsce w 2016 roku. Orzeźwiający owocowy smak truskawek i jogurtu w połączeniu z klasycznymi składnikami Knoppersa to idealna recepta na beztroską, letnią chwilę radości!

1998

Knoppers w Polsce

Knoppers coraz bardziej popularny na świecie, w 1998 roku zostaje wprowadzony na rynek polski. W 2007 roku startuje nowa kampania telewizyjna z nowym sloganem "Knoppers. Dzień należy do Ciebie!".
Ponadto w 2004 roku wprowadzono w Niemczech mniejsze wafelki w torebce Knoppers Minis, którymi możesz poczęstować innych.

1998: Knoppers w Polsce

1983

Knoppers podbija Niemcy

Knoppers, chrupiący i pyszny mleczno-orzechowy wafelek, powstał w 1983 roku. Zaraz potem chwytliwy slogan „O wpół do dziesiątej rano...” pomógł wafelkowi zdobyć ogromną popularność.

Knoppers 1983: Knoppers conquers Germany