Benefity dla Pracowników

Pracownicy firmy Storck otrzymują szereg świadczeń, od atrakcyjnego wynagrodzenia, przez ochronę zdrowia, po zajęcia rekreacyjne. Oferując kompleksowy pakiet usług i świadczeń, chcemy pomagać naszym Pracownikom w utrzymaniu właściwej równowagi między życiem zawodowym a prywatnym.
Benefity dla pracowników
Nasze benefity
Atrakcyjne wynagrodzenie i nowoczesne narzędzia pracy

Naszym Pracownikom oferujemy umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie. Dla stanowisk sprzedażowych przewidziany jest system premiowy.

Zapewniamy też nowoczesne narzędzia pracy stosownie do potrzeb stanowiska. Dla stanowisk sprzedażowych są to: samochód służbowy, telefon, sprzęt IT.

Wsparcie indywidualne i podnoszenie kwalifikacji

Rozwój zawodowy, podnoszenie kwalifikacji oraz rozwój osobisty są dla nas ważne. Regularnie przeprowadzane rozmowy kompetencyjne pozwalają zaplanować rozwój Pracowników uwzględniając mocne strony oraz obszary do rozwoju.  Uważamy, że uczenie się przez całe życie jest ważne dla długofalowego sukcesu naszej firmy.

Ochrona zdrowia

Zdrowie naszych Pracowników jest dla nas szczególnie ważną kwestią, dlatego każdy Pracownik Storck objęty jest opieką medyczną. Pracownik ma również możliwość objęcia taką opieką członków swojej rodziny.

Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym

Storck jako firma rodzinna dobrze rozumie, jak ważna dla Pracowników firmy jest możliwość godzenia pracy zawodowej z życiem prywatnym. Przyjazna atmosfera w pracy i zrozumienie przełożonych ułatwiają osiąganie równowagi między pracą a domem i realizację życiowych planów.

Program emerytalny

Plan Emerytalny Storck jest formą dodatkowego benefitu dla Pracowników, w którym Pracodawca ze środków własnych współfinansuje składkę podstawową oraz zapewnia bardzo atrakcyjne warunki inwestowania w wybrane przez Pracownika fundusze inwestycyjne. Celem Planu jest budowanie przez Pracowników Storck dodatkowego kapitału na ich przyszłe emerytury w ramach tzw. „IV filaru” emerytalnego.

Program sportowo-rekreacyjny

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla każdego z nas jest zdrowie i dobra kondycja. Dlatego uruchomiliśmy program sportowo-rekreacyjny, w ramach którego Pracownicy mają możliwość otrzymania specjalnych kart sportowych umożliwiających bezpłatne korzystanie z szerokiej bazy usług sportowo-rekreacyjnych na terenie całej Polski.