nimm2 – łakocie i witaminy
nimm2 – łakocie i witaminy
nimm2

Zawsze popularne

nimm2 cieszy się uznaniem dzieci i dorosłych od 1962 roku. To jedna z najbardziej znanych marek cukierków, żelków i lizaków w Polsce, Niemczech i Austrii. Rodzina nimm2 stale się powiększa, oferując szeroką gamę pysznych smakołyków z naturalnymi sokami owocowymi i witaminami.

Cukierki nimm2

Owocowe cukierki z pysznym nadzieniem i witaminami są dostępne w dwóch smakach: cytryna i pomarańcza lub czarna porzeczka i wiśnia. Nazwa tych słodyczy nawiązuje do wariantów smakowych występujących w opakowaniu - nimm2 oznacza „weź dwa”.

nimm2 Boomki

nimm2 Boomki to cukierki rozpuszczalne łączące w sobie same najlepsze cechy nimm2 – naturalne soki owocowe i witaminy. Każde opakowanie zawiera cztery różne smaki z wyjątkowym, strzelającym lub musującym nadzieniem.

nimm2 Lizaki

W idealnym kształcie. Lizaki nimm2 są dostępne w czterech podwójnie owocowych smakach i zawierają soki owocowe oraz witaminy. Są idealnie gładkie i okrągłe, przez co stanowią wyjątkową rozkosz dla podniebienia!

Historia
"Łakocie i Witaminy" - to hasło towarzyszy marce od początku jej istnienia. nimm2 wywołuje radość dzieci i buduje zaufanie rodziców od 1962 roku. A oto historia sukcesu marki.

Szeroka gama produktów,

które cieszą się niesłabnącym powodzeniem.

Obecnie obok klasycznych cukierków nadziewanych i owocowych Śmiejżelków dostępna jest cała gama smakołyków, które zawierają to, co w nimm2 najlepsze. Rodzina nimm2 to również Boomki, lizaki oraz najróżniejsze smaki i kształty Śmiejżelków. Każdy znajdzie coś dla siebie.

2022

Vege frajda w dwóch odsłonach!

Przybywają z odległej galaktyki, aby nas rozbawić i dać nam mnóstwo pysznej przyjemności.
Wegańskie Kwaśne Gwiazdki i wegetariańscy Mlekosmici - wyjątkowe nowości dla młodszych i starszych miłośników żelków!

2022

Kultowe cukierki nimm2 w nowej odsłonie!

nimm2 Słoneczny Sad to propozycja dla prawdziwych smakoszy! Ulubione smaki Polaków: wiśnia i czarna porzeczka - słodkie i aromatyczne jak owoce prosto z sadu, z pysznym nadzieniem i 9. witaminami.

2021

Dżunglaki - dłuuugie, kolorowe i suuuperzabawne!

Wesoła paczka smakowitych mieszkańców żelkowej dżungli. Superdługa alpaka, żyrafa i inne szalone zwierzaki w trzech podwójnie owocowych smakach.
Niesamowita zabawa w rozciąganie, zawijanie i odgryzanie. Oczywiście - z sokami owocowymi i witaminami.

2020

n2 Boomki + Cola, czyli wystrzałowe połączenie coli i soków owocowych

Fantastycznie orzeźwiające połączenie owocowych smaków i coli, zamknięte w przepysznych cukierkach n2 Boomki + Cola!
Oczywiście z naturalnymi sokami i witaminami.

2018

Takie małe! Takie fajne!

nimm2 Śmiejżelki Happies to małe żelki o zabawnych kształtach. Tak niewielkie, że można jeść 2-3 na raz, mieszając smaki. Doskonała przekąska z sokiem i witaminami dla każdego, niezależnie od wieku.

2017

Śmiejżelki Heroes - żelkowi superbohaterowie

Szukacie prawdziwych superbohaterów? Oto oni – Śmiejżelki Heroes! Każda torebka skrywa oryginalne kształty dzielnych, żelkowych bohaterów. nimm2 Śmiejżelki Heroes zaskakują kolorową mieszanką przepysznych, owocowych smaków. Nie sposób się oprzeć!

2017: Śmiejżelki Heroes - żelkowi superbohaterowie

2016

Mała, Wielka nowość - Śmiejżelki Pycha Minki i strasznie pyszne Śmiejżelki Mlekoduszki

Pyszne, zabawne, a przy tym - superwygodnie opakowane! nimm2 Śmiejżelki Pycha Minki to żelkowe dropsy w kształcie zabawnych buziek, z sokami owocowymi oraz witaminami. Wygodna porcja na raz, która zmieści się w każdej kieszonce.
Paczka mleczno-owocowych przyjaciół rozrosta się! Tym razem dołączyły do niej nimm2 Śmiejżelki Mlekoduszki - cztery sympatyczne duszki, strasznie pyszne i przerażająco zabawne jednocześnie.

2016: Mała, Wielka nowość - Śmiejżelki Pycha Minki i strasznie pyszne Śmiejżelki Mlekoduszki

2015

Wystrzałowe nimm2 Boomki i Śmiejżelki Jabłkominki

Specjalnie dla miłośników cukierków rozpuszczalnych powstały wystrzałowe nimm2 Boomki oraz nimm2 Boomki kwaśne - rozpuszczalne kulki strzelające sokiem, wzbogacone witaminami. A linię uzupełniły unikalne nimm2 Boomki Musss - zaskakujące wyjątkowym, musującym nadzieniem.
Również nimm2 Śmiejżelki wzbogaciły się o kolejną nowość - Jabłkominki, kwaśne żelki w kształcie zabawnych jabłuszek, z sokiem jabłkowym i witaminami.

2015: Wystrzałowe nimm2 Boomki i Śmiejżelki Jabłkominki

2014

Czas na Mlekosmyki! - pierwsze żelki z dodatkiem mleka

Pierwsze Śmiejżelki w kształcie wesołych buziek - rozweselą każdego. Nimm2 Śmiejżelki Mlekosmyki obok naturalnych soków i witamin zawierają również mleko. Po prostu nie można im się oprzeć!

2014: Czas na Mlekosmyki! - pierwsze żelki z dodatkiem mleka

2012

Pierwsze nadziewane Śmiejżelki - cudownie miękkie i bardzo owocowe!

Od 2012 roku dostępne sa nowe nimm2 Śmiejżelki Sokki, z witaminami i dużą ilością soku owocowego. Soczyście miękkie, nadziewane i wyjątkowo owocowe - po prostu pyszne. A do tego aż w trzech wariantach smakowych!

2012: Pierwsze nadziewane Śmiejżelki - cudownie miękkie i bardzo owocowe!

2010

nimm2 Lizaki - podwójnie owocowe, podwójnie pyszne

Jak w tak dziecięcej kategorii, jak lizaki mogłoby zabraknąć marki nimm2! W 2010 do rodziny nimm2 dołączyły Lizaki, oczywiście z sokiem owocowym i witaminami, a przy tym sa wyjątkowo gładkie i idealnie okrągłe. Prawdziwa frajda w czterech pysznych, podwójnie-owocowych smakach.

2010: nimm2 Lizaki - podwójnie owocowe, podwójnie pyszne

2008

Pyszne i z jogurtem - Śmiejżelki jogurtowe

W marce nimm2 Śmiejżelki nowość goni nowość. Tym razem są to radośnie owocowe, pysznie jogurtowe i pełne witamin nimm2 Śmiejżelki jogurtowe.

2008: Pyszne i z jogurtem - Śmiejżelki jogurtowe

2007

Extra kwaśna nowość!

Kwaśny smak rozwesela! Dlatego do rodziny nimm2 dołączyły Śmiejżelki w wersji kwaśnej. Dobrze znane owocowe kształty, sprawiają tyle samo radości przy układaniu wesołych buziek i są tak samo pełne witamin, a przy tym mają wspaniały kwaśny smak.

2004

Milowy krok w rozwoju marki - nimm2 Śmiejżelki

Sukces żelków owocowych w Polsce zaczął się w 2004 roku. Firma Storck wprowadza wtedy na rynek polski nimm2 Śmiejżelki – żelki z sokiem owocowym i witaminami. Żelki stały się produktem przełomowym dla marki i cieszą się ogromnym powodzeniem do dziś.

2004: Milowy krok w rozwoju marki - nimm2 Śmiejżelki

1995

Przekaz, który trafił do serc mam

„Jeżeli ze wszystkich rzeczy na świecie Twoje dziecko najbardziej kocha cukierki, a Ty na całym świecie najbardziej kochasz swoje dziecko, daj mu nimm2” - to hasło reklamowe miało duży udział w budowaniu sukcesu nimm2 w Polsce i na świecie.

nimm2 1980: Wise words

1994

nimm2 w Polsce

Początek pasma sukcesów - nimm2, pierwszy cukierek owocowy z witaminami wkracza na rynek polski i tworzy przyczółek do dalszego rozwoju rodziny nimm2.

1962

Świetny początek

Wszystko zaczęło się w 1962 r. w Niemczech, od cukierków owocowych nimm2, które zawierały witaminy i smaczne owocowe nadzienie. Od tego momentu hasło „Łakocie i Witaminy” stało się synonimem wyjątkowego konceptu, który połączył smakołyki z tym, co w nimm2 najlepsze.

nimm2 1962: Spektacular innovation